CERATIZIT

Boru Sanayi için CERATIZIT kesici takım çözümleri

CERATIZIT, petrol ve doğalgaz dahil olmak üzere tüm boru endüstrisi için için çok çeşitli takım ve sert metal uç alternatifleri sunmaktadır.

 

Dikişli / kaynaklı borular

CERATIZIT, kaynaklı boru üretiminde ihtiyaç duyulan tüm işlemler için kesici uç ve takımlama çözümleri sunar. Kaynak öncesi plakanın kenar hazırlığından (freze veya özel işleme prosesi), iç ve/veya dış çapak alma, boru alın kesme ve havşa işlemlerine kadar standart veya özel komple takım çözümleri önerir. CERATIZIT Ar-Ge departmanı, ideal kesme, verimlilik ve işleme teknolojinize göre en uygun çözümleri bulmanız için çalışır.

 

Dikişsiz / çekme borular

CERATIZIT,  API, GOST ve Premium profilleri için diş açma uçları üretir. Bunu optimize edilmiş işleme süreçleri ve talaş kontrolü için ilgili altlık yuvası ve talaş kırıcı ile beraber sunar. Ayrıca, pah kırma ve sızdırmazlık gerektiren bağlantılarınız için gerekli tüm ISO ve özelleştirilmiş kesici uçları da üretir.

CERATIZIT dikişsiz borular ve kaplinler için GOST OTTG, API BUTTRESS, EU (External Upset), NU (Non Upset) ve özel bağlantılar için gerekli uyarlamaları yapmıştır. Yüksek verimlilik için dört eksenli, standart üretim için iki eksenli makineler için takımlama sistemleri sağlar. Kare şaft, VDI, PSC63, PSC80 ve özel ataşmanlar gibi farklı bağlantılara sahip monoblok veya modüler araçlar sunar. Gerektiğinde özel yapım takımlar da tasarlayabilir.